Ord Education, Günay Filiz Özaslan ve Ufuk Ordu tarafından kurulduğu günden itibaren dil eğitimi, üniversite, yaz okulu, sınav programları konularında kapsamlı çalışmalar yürütmektedir.

Türkiye’nin en iyi yurtdışı eğitim danışmanlığı hedefinde olan Ord Education İngiltere, Amerika, Fransa ,İrlanda, Malta, Almanya, İspanya, İtalya, Avustralya, Kanada ve Belçika’dan 100’ü aşkın okulun Türkiye temsilciliğini yapmaktadır ve öğrencilerine ”En İyi Fiyat Garantisini” sunmaktadır!

Kabul süreci, konaklama, varışta karşılama ve vize süreçlerine kadar sizlere yardımcı olmak için kişiye özel ücretsiz danışmalık hizmeti veriyoruz. Aynı zamanda istediğiniz ülkede istediğiniz bölümlerin lisans ve master kabul, kayıt, motivasyon mektubu, tercümeler ve öğrenci vize alımı konularında da hizmetlerimiz mevcuttur.

Ord Education Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak uluslararası eğitim almak isteyen öğrencilerimiz için okul ve program seçiminden sonra okula kayıt işlemlerinin yapılması, konaklama ayarlanmasından, vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması, vize aldıktan sonra uçak biletinin ayarlanması, gidilecek ülkede havaalanı karşılaması organize edilmesi gibi tüm işlemleri organize etmekteyiz. Ayrıca tüm eğitim süreciniz boyunca Ord Education’ın profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız.