San Diego Dil Okulları

Kaliforniya eyaletinin ikinci büyük şehri olan San Diego, Amerika Birleşik Devletleri ile Meksika sınırında yer alıyor. ABD içerisinde ise en büyük 9. şehir. İklim olarak Akdeniz İklimi’ne benzer bir özellikler taşıyan San Diego, ABD’nin en iyi yaz iklimine sahip şehirlerinden birisidir. Kış aylarında ise ılıman ve az yağışlı bir hava şehre hakim. Mayıs ve Eylül ayları arasında ziyaret ederseniz oldukça güzel bir iklime sahip. İklimi sayesinde birçok meyve ve sebzenin üretimine müsait olan bir yer olan San Diego’da, sebze yemeklerine ek olarak Meksika mutfağından da lezzetli yemekler bulabilirsiniz.

Şehir özellikle plajları ve su sporları ile ünlü. Mission Beach, Black’s Beach ve La Jolla ünlü plajlardan bazıları. San Diego Hayvanat Bahçesi, SeaWorld ve Safari Park ise buraya gelenlerin görmesi gereken doğayla iç içe olabilecekleri diğer yerler.

9 Nisan 2022

LSI International – San Diego

LSI San Diego Dil Okulu Bugün 7 farklı ülkede 16 okulu bulunan, 55 yıllık deneyimi ve %95’in üzerinde öğrenci memnuniyetiyle öğrencilerini dil eğitimi hedeflerine ulaştıran LSI Education, […]