Diğer dil kurslarından ya da özel etüt merkezlerinden farkımız öğrencilerimizi ders süreçleri bitip sınavlarına girdikten sonra da yalnız bırakmamamız. Bildiğiniz gibi bu sınavlar oldukça akademik ve zor sınavlar.

Her bir partının kendi içinde ayrı puanlaması ve zorluğu var. IELTS ve TOEFL belgesi isteyen okullar da çoğu zaman sınavdan alınan overall skorun yanında, her parttan alınan skorları da incelemektedir.

Örneğin Boğaziçi Üniversitesi TOEFL’da writing bölümünden 30 puan üzerinden en az 20 puan istiyor. Ya da yurt dışındaki üniversite ve liseler IELTS için her bir skor bandından en az 6 puan istiyorlar. Hatta İngiltere’deki Imperial College gibi üst düzey okullar her skor bandından en az 7 puan istiyor.

Biz de öğrencilerimiz sınava girdikten sonra eğer ki onlara gereken skor bandını yakalayamazlarsa, onları sınava tekrar hazırlıyoruz ve bu sınav sonrası alınan ek dersler için ayrıca bir ücret istemiyoruz.

Öğrencilerimiz sınava 2. Kez girene kadar onları aynı ders programıyla, ücret almadan çalıştırmaya devam ediyoruz.

Sınav hazırlık kurslarımızla ilgili bilgi almak için bizi +90 (549) 450 03 58 nolu numaradan arayabilir ya da bilgi istek formu doldurabilirsiniz.